KMG Ubezpieczenia

Sport Trend

FAMA

KMG logo ST Sklep Pływacki FAMA logo
 Mariusz Gusztaw Maciej Szuprowski Maciej Skupień
511 215 150 660 007 922
biuro@kmgubezpieczenia.pl sporttrend@sporttrend.pl 501 342 301
www.kmgubezpieczenia.pl www.sporttrend.pl

Nasza firma jako jedyna w Łodzi prowadzi usługę – serwis likwidacyjny. Czyni to z nas prawdziwego doradcę w przypadku aktywności likwidacyjnych. KMG powstało z myślą o swoich Klientach i jako cel swojej działalności postawiło sobie jak najbardziej kompleksową obsługę.Obecnie w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę rozwiązań dotyczących ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych i na życie. Dzięki współpracy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi na polskim rynku, możemy przygotować w pełni dostosowaną ofertę dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Nasz zespół tworzą ludzie doskonale wykwalifikowani i posiadający odpowiednie licencje.

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom rzetelnej i kompleksowej obsługi. Staramy się podchodzić do każdego Klienta indywidualnie, bo tylko w ten sposób możemy zaproponować najbardziej dopasowane i satysfakcjonujące rozwiązanie.

Od 2004 r zajmuję się zaopatrywaniem MOSiR`ów, klubów pływackich oraz pływaków indywidualnych w profesjonalny sprzęt treningowy oraz wyposażenie basenów.

Dzięki bezpośrednim kontaktom z trenerami, zawodnikami oraz producentami sprzętu pływackiego zdobyłem rozległe doświadczenie w branży pływackiej.

Dokładnie znam oczekiwania i potrzeby pływaków, sportowców, trenerów oraz klubów i organizacji ich zrzeszających. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi stworzyć ciekawą ofertę dla pływaków i ludzi lubiących sport oraz aktywny styl życia.

Sklep www.sporttrend.pl po latach wytrwałej pracy zdobył znaczącą pozycję na rynku pływackim. Nasza oferta to przede wszystkim alternatywa, zbudowana na wiedzy, wieloletnim doświadczeniu, praktyce oraz oczekiwaniach klientów.

Zapewniamy kompleksowe usługi transportowe na terenie całego kraju oraz za granicą.